ÇANTË PËR PATIKE CLUB 5

10.50

Përshkrim

Në CLUB 5 SHOE BAG ju mund të ruani këpucët tuaja sportive veçmas nga pjesa tjetër e pajisjeve tuaja. Ofron hapësirë ​​për një palë këpucë sportive dhe është e lehtë për t’u përdorur me zinxhirin e dyfishtë. Me hapje ajrimi dhe rrip praktik për mbajtje.

 

 

MATERIALI
Poliestër 600D

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:
Kujdesi: Lani vetëm me dorë, mos lani në makinë, mos e thani në tharëse, mos përdorni zbutës rrobash, mos zbardhni ose pastroni me tharje.