ÇANTË SPORTIVE SIX WINGS

23.95 30.95
SML
Pastro
N/A

Përshkrim

Me çantën praktike sportive SIX WINGS jeni gati për stërvitjen apo lojën tuaj të radhës. Falë ndërtimit të saj optimal, çanta ofron hapësirën më të madhe të mundshme të ruajtjes për të gjitha pajisjet tuaja. Në mënyrë që ta mbani të rehatshëm, ai është i pajisur me një rrip supe të rregullueshëm dhe doreza mbajtëse. Këto janë të fiksuara posaçërisht për qëndrueshmëri më të gjatë. Në mënyrë që të mund të ruani veçmas rrobat e konsumuara ose peshqirin tuaj të lagur, çanta sportive ka gjithashtu xhepa praktike anësore me një ndarje të integruar të lagur dhe ajrosje.

 

 

MATERIALI
100% poliestër 600D

 

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 7232301-L
Kujdesi: Lani vetëm me dorë, mos lani në makinë, mos e thani në tharëse, mos përdorni zbutës rrobash, mos zbardhni ose pastroni me tharje.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L