CHANGE BY ERIMA BLUZË PËR MESHKUJ

34.99
SMLXLXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Bluza CHANGE by erima ju ofron mbështetjen më të mirë të mundshme gjatë sportit dhe në jetën e përditshme. Është bërë nga një material funksional shumë i lehtë, që thahet shpejt që ju siguron të ndiheni të freskët në çdo situatë. Ajo vjen gjithashtu me një qafë klasike të ekuipazhit që përshtatet rehat. Ju garantohet një nivel i lartë rehati në çdo situatë.

 

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 1082313-L
Kujdesi: Larë në makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, mos përdorni zbutës rrobash, mos zbardhni ose pastroni me tharje, lani nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL