CHANGE BY ERIMA SHORCE PËR MESHKUJ

30.99
SMLXLXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Shorce të ajrosura për sportin dhe jetën e përditshme në ditët e ngrohta! Shorcet janë bërë nga një material shumë i lehtë funksional që ju mban të freskët edhe në temperatura të larta. Materiali është gjithashtu shumë elastik, kështu që ju mund të gëzoni lirinë e plotë të lëvizjes. Kjo plotësohet nga futjet e shtrirjes anësore. Rripi i gjerë me brez tërheqjeje siguron një përshtatje optimale dhe të sigurt pa rrëshqitje. Një tjetër shtesë praktike janë xhepat anësor me zinxhir për sende më të vogla dhe të rëndësishme.

 

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË PËR PRODUKTIN
Numri i artikullit: 1162303
Kujdesi: Larë në makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL