CHANGE BY ERIMA TRENERKA PREZENTIMI PËR MESHKUJ

38.50
SMLXLXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Për një pamje uniforme gjatë garave apo lojërave! Trenerkat e prezantimit janë bërë nga një material funksional i lehtë që ofron një nivel të lartë komoditeti falë rregullimit optimal të temperaturës. Materiali është gjithashtu shumë elastik, kështu që ju mund të gëzoni lirinë e plotë të lëvizjes. Për një përshtatje optimale dhe një përshtatje të shkëlqyer, pantallonat vijnë me një brez të gjerë me një kordon tërheqës dhe pranga fleksibël në skajet e këmbëve. Zinxhiri në prangat e këmbëve është super praktik për vendosje dhe heqje të lehtë. Mund t’i ruani në mënyrë të sigurt sendet tuaja të çmuara në xhepat me zinxhir anësor.

 

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 1102307-L
Kujdesi: Larë me makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL