CHANGE BY ERIMA XHAKETË PËR STËRVITJE

53.99
SMLXLXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Në temperatura më të ulëta, xhaketa e stërvitjes CHANGE by erima është një domosdoshmëri gjatë rrugës së stërvitjes ose gjatë ngrohjes. Ka një jakë të lartë dhe kapuç për t’ju mbajtur ngrohtë. Materiali funksional është veçanërisht i qëndrueshëm dhe për këtë arsye mund t’i rezistojë çdo seance stërvitore. Shtesat praktike përfshijnë prangat për një përshtatje të shkëlqyer, si dhe xhepat me zinxhir anësor për gjërat tuaja me vlerë. Slogani ERIMA në anën e pasme është një detaj delikat.

 

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË PËR PRODUKTIN
Numri i artikullit:
Kujdesi: Larë në makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme.

 

 

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL