ÇORAPE FUTBOLLI TANARO

9.50
ML
Pastro
N/A

Përshkrim

Me çorapet funksionale të urës Tanaro do të ndiheni rehat për t’u veshur gjatë lojës. Materiali miqësor ndaj lëkurës ndihet shumë komod. Është gjithashtu elastik në mënyrë që çorapet të përshtaten në mënyrë optimale dhe të përshtaten mirë pa rrëshqitur. Ata kanë një urë me shirita për një nivel të lartë rehati. Në mënyrë që çorapet e urës të përshtaten në mënyrë optimale në kyçin e këmbës, ato kanë një futje elastike. Me çorapet Tanaro jeni gati për lojën tuaj të radhës.

 

MATERIALI
90% poliprobilen, 10% elastan

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:3172104
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

M, L