FANELLË MADRID PËR FEMRA

19.00
363840
Pastro
N/A

Përshkrim

DIZAJNI MODERN TAKON FUNKSIONALITETIN E PLOTË.
Fanella e Madridit jo vetëm që duket me stil me pamjen e saj moderne të printimit, por është edhe jashtëzakonisht funksionale. Materiali funksional me tharje të shpejtë largon lagështinë nga lëkura në mënyrë që të shijoni një ndjenjë të këndshme thatësie gjatë gjithë ditës. Gjërat po shkojnë mirë gjatë lojës? Nuk ka problem – materiali është gjithashtu i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj grisjes dhe jaka është gjithashtu më e përforcuar. Mëngët raglan sigurojnë liri të plotë lëvizjeje: falë tyre, asgjë nuk ju kufizon. Fanella e Madridit është e vendosur në mënyrë që të keni një figurë të mirë në fushë. Ju garantohet një përshtatje optimale dhe një siluetë e bukur!

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË PËR PRODUKTIN
Numri i artikullit:3132119
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

36, 38, 40