FANELLË MANTUA PËR FEMRA

23.00
363840
Pastro
N/A

Përshkrim

Pavarësisht se për çfarë sporti ekipor jeni të apasionuar, me fanellën e Mantuas jeni të pajisur në mënyrë optimale. Është bërë nga një material shumë i qëndrueshëm dhe gjithashtu ka një jakë të përforcuar në mënyrë që të përballojë çdo sport. Materiali funksional largon lagështinë nga lëkura, gjë që ju garanton një nivel të lartë rehati. Ju gjithashtu gëzoni lirinë e plotë të lëvizjes me fanellën Mantua: Ajo vjen me mëngë raglan, kështu që asgjë nuk ju kufizon. Falë prerjes së përshtatur, do të keni një figurë të mirë në çdo situatë.

 

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:6132311
Kujdesi: Lani në makinë në 30°C, mos thajeni në tharje, mos përdorni zbutës rrobash, mos e zbardhni ose pastroni me tharje, lani nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

36, 38, 40