FANELLË MANTUA PËR MESHKUJ

23.00
MLXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Pavarësisht se për çfarë sporti ekipor jeni të apasionuar, me fanellën e Mantuas jeni të pajisur në mënyrë optimale. Është bërë nga një material shumë i qëndrueshëm dhe gjithashtu ka një jakë të përforcuar në mënyrë që të përballojë çdo sport. Materiali funksional largon lagështinë nga lëkura, gjë që ju garanton një nivel të lartë rehati. Ju gjithashtu gëzoni lirinë e plotë të lëvizjes me fanellën Mantua: Ajo vjen me mëngë raglan, kështu që asgjë nuk ju kufizon.

 

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË PËR PRODUKTIN
Numri i artikullit:
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

M, L, XL