FANELLË PËR PORTIER UNISEX PRO

38.50
SMLXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Fanella e portierit Pro ju ofron një ndjesi të këndshme të thatë falë materialit të saj poliestër që thahet shpejt. Materiali është gjithashtu jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe shumë elastik. Ajo vjen me mëngë praktike raglan për t’ju siguruar që të keni liri të plotë lëvizjeje. Mbështesat e bërrylit sigurojnë mbrojtje optimale. Këto ju ofrojnë mbrojtje të butë ndaj ndikimit. Falë përshtatjes ergonomike dhe prangave të gjera në mëngët, fanella e portierit përshtatet në mënyrë të përkryer gjatë paradave tuaja. Ajo është e rrumbullakosur nga dizajni elegant dhe ngjyrat moderne.

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 4142202-S
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL