FANELLË RETRO STAR UNISEX

12.50
MLXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Fanella Retro Star të bën përshtypje me dizajnin e saj të thjeshtë, të përjetshëm dhe thekset elegante të ngjyrave në jakë dhe mëngët. Falë përzgjedhjes së madhe të ngjyrave, çdo ekip është i garantuar të gjejë atë që kërkon. Me këtë fanellë mund të mbështeteni në dizajn dhe funksion në të njëjtën kohë. Materiali që thahet shpejt siguron një përshtatje të rehatshme gjatë gjithë lojës. Fanella është gjithashtu e fortë: një jakë e përforcuar dhe materiali i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj grisjes e bëjnë fanellën jashtëzakonisht të qëndrueshme. Me fanellën Retro Star asgjë nuk mund t’ju ndalojë në ndeshjen e ardhshme.

 

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:3132129
Kujdesi: Larë në makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, mos përdorni zbutës rrobash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

M, L, XL