FANELLË SIX WINGS UNISEX

23.00
SML
Pastro
N/A

Përshkrim

Fanella e Six Wings karakterizohet nga një dizajn elegant dhe funksionalitet i plotë. Është bërë nga një material poliestër i ricikluar që largon lagështinë nga lëkura, duke ju mbajtur rehat dhe të thatë. Në të njëjtën kohë, materiali është jashtëzakonisht i qëndrueshëm. Jaka është ekstra e përforcuar në mënyrë që të jetë po aq e qëndrueshme. Skaji pak i rrumbullakosur, dizajni elegant i lëkundjes ERIMA në shpatull dhe ngjyrat e ndezura e bëjnë fanellën Six Wings një tërheqëse të vërtetë.

 

 

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË PËR PRODUKTIN
Numri i artikullit:3132205
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L