GANDIA TANK TOP PËR FEMRA

29.90
363840
Pastro
N/A

Përshkrim

LIRIA E PLOTË E LËVIZJES TAKON NJË PARAQITJE STIL.
Ngjyra moderne, thekse elegante ngjyrash dhe një nuancë e një qafe V-je – sipërfaqja e rezervuarit Gandia bën përshtypje me dizajnin e saj elegant. Thekset e ngjyrave janë në zonën e krahut dhe të shpatullave, duke lënë hapësirë ​​të mjaftueshme për mbarimin me kreshta, etj. Materiali funksional, që thahet shpejt siguron një përshtatje të rehatshme. Në mënyrë që asgjë t’ju kufizojë gjatë stërvitjes, pjesa e sipërme e tankeve ka një shtrirje të caktuar. Kjo do të thotë që ju mund të gëzoni lirinë e plotë të lëvizjes. Prerja e përshtatur siguron një përshtatje optimale, kështu që ju jeni të sigurtë se do të shkurtoni një figurë të mirë në fushë.

 

MATERIALI
88% poliester, 12% elastan

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, mos përdorni zbutës rrobash, mos zbardhni ose pastroni kimikisht

Informacion shtesë

Madhësia

36, 38, 40