LIGA STAR TRAINING TOP UNISEX

32.50
SMLXLXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Në temperatura më të ftohta, training top LIGA STAR ju mban ngrohtë dhe siguron që të mos ftoheni. Është bërë nga një material funksional i qëndrueshëm që është super i fortë dhe në të njëjtën kohë siguron një nivel të lartë rehati. Falë prerjes raglan dhe futjeve elastike, ju garantohet liria e plotë e lëvizjes dhe asgjë nuk ju kufizon. Pjesa e sipërme e stërvitjes vjen me një zinxhir të shkurtër praktik për ta bërë të lehtë vendosjen dhe heqjen. Ai plotësohet nga tubacionet me ngjyra të kundërta në mëngët, e cila është një theksim vizual.

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 1262305-L
Kujdesi: Larë me makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL