LIGA STAR XHAKETË PËR STËRVITJE UNISEX

35.50
SMLXLXXLXXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Xhaketa e stërvitjes LIGA STAR është bërë nga një material poliestër jashtëzakonisht i qëndrueshëm që mund të përballojë çdo seancë stërvitore. Materiali është gjithashtu shumë elastik, duke ju dhënë liri të plotë lëvizjeje. Kjo plotësohet nga prerja raglan dhe futjet elastike. Nëse është pak më e freskët rrugës për në stërvitje, jaka e lartë me kapuç do t’ju mbajë ngrohtë. Një tjetër shtesë praktike janë xhepat anash me zinxhir. Ju mund të ruani me siguri sende të rëndësishme në to. Xhaketa e stërvitjes është e rrumbullakosur nga tubacionet e kundërta në mëngët, e cila është një tërheqje vizuale.

 

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 1032327 – L
Kujdesi: Larë me makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL, XXXL