LIGA STAR XHAKETË POLIESTER PËR STËRVITJE – UNISEX

32.00
SMLXLXXLXXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Krijuar për seanca trajnimi intensive! Xhaketa e stërvitjes nga poliesteri është bërë nga një material shumë i qëndrueshëm dhe për këtë arsye është jashtëzakonisht i fortë. Në të njëjtën kohë, materiali bën përshtypje me vetitë e tij funksionale. Në mënyrë që asgjë të mos ju kufizojë gjatë stërvitjes, xhaketa vjen me prerje raglan dhe futje elastike për liri të plotë lëvizjeje. Xhepat anësor me zinxhir në të cilët mund të ruani në mënyrë të sigurt gjërat tuaja me vlerë janë gjithashtu super praktike. Tubacioni me ngjyra të kundërta në mëngët është një theks vizual dhe rrumbullakos xhaketën.

 

 

MATERIALI
100% poliester

 

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:1032321
Kujdesi: Larë me makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL, XXXL