MBROJTËSE GJURI

26.95
SML
Pastro
N/A

Përshkrim

Me mburojën e gjurit ju jepni përpjekje të plotë fizike. Është rezistent ndaj gërryerjes dhe mbron rëniet tuaja gjatë stërvitjes ose lojërave. Falë formës anatomike, mban dhe mbron në mënyrë optimale.

 

 

MATERIALI
Materiali i jashtëm: 100% poliamid, veshja: 100% neoprene, mbushja: 54% poliestër, 39% EVA, 7% elastan

 

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:7240701
Kujdesi: Lani vetëm me dorë, mos lani në makinë, mos e thani në tharëse, mos përdorni zbutës rrobash, mos zbardhni ose pastroni me tharje.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L