PERFORMANCE TRAINING PANTS MEN

38.50
SMLXLXXLXXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Trenerkat stërvitore janë bërë nga një material funksional shumë i fortë dhe për këtë arsye janë shoqëruesi ideal për seancat stërvitore intensive. Falë vetive të tij të qëndrueshme, është veçanërisht e qëndrueshme. Në të njëjtën kohë, materiali është super i lehtë dhe elastik, kështu që ju mund të shijoni lirinë e plotë të lëvizjes. Falë prerjes së ngushtë dhe të ngushtë, asgjë nuk është e garantuar t’ju pengojë në seancën e ardhshme të stërvitjes. Pantallonat stërvitore plotësohen nga xhepat e tyre me zinxhir për sendet me vlerë dhe brezi elastik i belit me kordon për një përshtatje individuale dhe të sigurt. Një pikë kryesore vizuale është tubacioni në këmbën e brendshme.

 

MATERIALI
91% poliestër, 9% elastan

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 1102301-L
Kujdesi: Larë me makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL, XXXL