QORAPE FUTBOLLI

9.95
SMLXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Çorape të thjeshta futbolli që janë të rehatshme për t’u veshur

Çorapet e thjeshta ME LOGO shkojnë me të gjitha fanellat. Materiali thith lagështinë nga brenda në jashtë. Thonja e mbushur ju ofron rehati dhe parandalon rrëshqitjen në këpucë. Falë përmbajtjes së elastanit, çorapet e futbollit përshtaten me këmbën tuaj dhe sigurojnë mbështetje optimale.

 

MATERIALI
64% poliestër, 21% pambuk, 15% elastan

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 318001-0
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL