SHORCE KLASIKE 5-C PËR FEMRA

22.00
3638
Pastro
N/A

Përshkrim

Shorcet CLASSIC-5-C për femra janë bërë nga materiale elastike që thahen shpejt për rehati dhe lirinë e lëvizjes në fushë. Rripi me shtrirje të rregullueshme garanton një përshtatje të përsosur dhe një printim rezistent ndaj nxehtësisë 5-C zbukuron pjesën e pasme. Ideale për të gjitha fanellat me pesë kube tipike ERIMA.

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:615313
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

36, 38