SHORCE KLASIKE PER MESHKUJ 5-C

25.95
MLXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Shorcet CLASSIC 5-C janë bërë nga materiale që thahen shpejt dhe elastike për një ndjesi të thatë dhe liri të plotë lëvizjeje në fushë. Rripi me shtrirje të rregullueshme garanton një përshtatje të përsosur dhe një printim rezistent ndaj nxehtësisë 5-C zbukuron pjesën e pasme. Ideale për të gjitha fanellat me pesë kube tipike ERIMA.

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:615401
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

M, L, XL