SHORCE PËR FEMRA VERONA PERFORMANCE

25.90
363840
Pastro
N/A

Përshkrim

SHORCE FUNKSIONALE TË RREGULLT PËR SPORT
Me SHORCET VERONA PERFORMANCE ju mund të shijoni një përvojë të këndshme të veshjes së thatë dhe të ftohtë. Është bërë nga një material elastik që largon lagështinë, duke ju dhënë liri të pakufizuar lëvizjeje. Përshtatja e rehatshme me një brez elastik gjithashtu siguron që asgjë të mos rrëshqasë.

 

MATERIALI
92% poliester, 8% elastan

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 615314-34
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

36, 38, 40