SHORCE PËR MESHKUJ RIO 2.0

14.50
SMLXL
Pastro
N/A

Përshkrim

SHORCET FUNKSIONALE TË LEHTA, TË QËNDRUESHME PËR EKIPET DHE SESIONET TRAJNUESE

Shorcet RIO 2.0 janë një klasik i njohur ERIMA për një arsye. Sepse: Ato janë të qëndrueshme, të rehatshme, të lehta këndshëm dhe largojnë lagështinë në mënyrë që të ndiheni të thatë. Materiali elastik lejon liri të pakufizuar lëvizjeje dhe brezi i rregullueshëm i shtrirjes siguron një përshtatje individuale. Pikërisht ajo që ju nevojitet për sport.

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)
MË SHUMË PËR PRODUKTIN
Numri i artikullit:3160113
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL