UNISEX ELEMENTAL GOALKEEPER PANTS WITHOUT INNER BRIEFS

29.50
152164ML
Pastro
N/A

Përshkrim

Pantallonat e portierit ELEMENTAL PA RRËSHQITJE TË BRENDSHME janë një mbrojtje e ajrosur për portierin. Materiali është i qëndrueshëm – për paradën tuaj të shkëlqyer. Të shkurtra dhe pa pantallona të brendshme, keni hapësirë ​​maksimale për këmbët. Mbushjet e ijeve rezistente ndaj gërryerjes mbrojnë dhe thithin çdo ndikim.

 

MATERIALI
100% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

152, 164, M, L