WASH BAG VIP

17.95

Përshkrim

GJITHÇKA E PËRFSHIRË! QANTE PRAKTIKE PËR TRAJNIM DHE UDHËTIM.

Çanta e tualetit ERIMA është shoqëruesi juaj i përsosur për stërvitje dhe udhëtime. Mund të ruani lehtësisht shampon, xhel dushi dhe gjithçka që ju nevojitet në ndarjen kryesore të gjerë. Brenda, çanta e tualetit ka ndarje të brendshme të veçanta rrjetë, kështu që ju mund t’i mbani gjërat të organizuara lehtësisht. Falë ndarjes me zinxhir në anën e pasme dhe dy xhepave anësor me zinxhir, çdo gjë ka vendin e vet. Super praktike: Çanta e tualetit është bërë nga një material shumë i fortë, që lahet dhe gjithashtu ka një grep për t’u varur.

 

MATERIALI
100% poliestër 600D

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit: 7232201-1
Kujdesi: Lani vetëm me dorë, mos lani në makinë, mos e thani në tharëse, mos përdorni zbutës rrobash, mos zbardhni ose pastroni me tharje.