XHAKETË PËR MESHKUJ

Çmimi origjinal qe: €35.00.Çmimi i tanishëm është: €17.50.
ML
Pastro
N/A

Përshkrim

Material i lehtë, që thahet shpejtë dhe shumë i rehatshëm për t’u veshur

 

 

Materiali: 100% poliester

Informacion shtesë

Madhësia

M, L