XHAKETE PREZANTIMI ME CILESI TE LARTE PER PARAQITJE UNIFORME NE LOJERA APO KONKURSE

61.50

 

 

SMLXLXXL
Pastro
N/A

Përshkrim

Xhaketa e prezantimit me cilësi të lartë është bërë nga një material shumë i lehtë funksional që siguron një nivel të lartë komoditeti gjatë garave ose lojërave. Në të njëjtën kohë, materiali bën përshtypje me vetitë e tij elastike, kështu që ju mund të gëzoni lirinë e plotë të lëvizjes. Xhaketa e prezantimit është e rrumbullakosur nga shtesat e saj praktike: prangat me shirita në mëngët, jaka e vogël dhe xhepat e fshehur me zinxhir anash e plotësojnë atë. Një detaj delikat është slogani ERIMA në anën e pasme.

MATERIALI
100% poliester (i ricikluar)

 

MË SHUMË PËR PRODUKTIN
Numri i artikullit: 1012304-L
Kujdesi: Larë në makinë në 30°C, mos thahet në tharëse, pa zbutës rrobash, mos zbardh ose pastrohet në tharje, mbylli zinxhirët përpara se të lahet, lahet nga brenda me ngjyra të ngjashme.

Informacion shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL