XHUP ME KAPUÇ ESSENTIAL TEAM PER FEMRA

38.50
3638404244
Pastro
N/A

Përshkrim

Xhupi me kapuç Essential Team është bërë nga një material pambuku këndshëm dhe i butë që ndihet shumë komod në lëkurë dhe ofron nivelin më të lartë të rehatisë. Një pjesë e caktuar e poliesterit gjithashtu siguron lirinë natyrore të lëvizjes. Xhepi i bashkangjitur i kangurit në të cilin mund të ruani sende më të vogla është super praktik. Kapaku me kordon tërheqjeje ju mban ngrohtë në temperatura më të ftohta. Prerja e përshtatur siguron një përshtatje të përsosur dhe një siluetë të bukur. Xhupi vjen në dizajnin e thjeshtë të linjës sonë Essential Teamline, me një printim elegant ERIMA me lëkundje anash.

 

MATERIALI
60% pambuk, 40% poliester

 

MË SHUMË RRETH PRODUKTIT
Numri i artikullit:
Kujdesi: Lahet në makinë në 30°C, mos thahet në tharje, mos përdorni zbutës pëlhurash, mos zbardhni ose pastroni kimik.

Informacion shtesë

Madhësia

36, 38, 40, 42, 44